ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 VARGJE TE NJE KENGE QE JU PELQEJN MA SE SHUMTI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: VARGJE TE NJE KENGE QE JU PELQEJN MA SE SHUMTI   Sun Dec 24, 2006 12:58 am

nese sonde ndiesh vetem dhe ke frik te shofesh endrra shuaj driten ndize zemren do tme gjesh mua mbrenda ELITA 5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: Re: VARGJE TE NJE KENGE QE JU PELQEJN MA SE SHUMTI   Sat Apr 21, 2007 4:23 am

'A THUA DO TE KTHEHET,PYES VETEN DHE SKAM PERGJEGJJE, BIE NE MUR PERPLOT LAGESHTI,ME THOT SE MBETA NE VETMI...ME VJEN TE QAJ NGA INATI KUR E DI SE NJE DIT DO TA HARROJ,KERKOJ PAK QETESI JU LUTEM HESHTNI SME NEVOITEN FJALET E KOTA JOO...
A THUA DO TE KTHEHET PYES VTEN DHE SKAM PERGJEGJJE U SHUA LLAMPA PRAP VETEM JAM AGOJ DITA PERGJEGJJE SKAM...'

grupi 403 'a thua do te kthehet'
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
nisNumri i postimeve : 25
Registration date : 16/04/2007

MesazhTitulli: Re: VARGJE TE NJE KENGE QE JU PELQEJN MA SE SHUMTI   Thu Apr 26, 2007 9:26 pm

[quote="KaTiLe_Zh"]Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad NESE PYET DIKUSH PER MUA THONI SE ESHTEN BOR LOT NESE PYET PERSERI PER MUA THUANI SE NUK ESHTEN NE KET BOT MOS ME KERKO MOS ME KERKO VAZHDO RRUGEN KU DESHE SHKO SKE KU KTHEHESH PERSERI JAM BOR LOT E JAM BOR SHI MOS ME KERKO MOS ME KERKO VAZHDO RRUGEN KU DESHE SHKO SKE KU KTHEHESH PERSERI JAM BOR LOT E JAM BOR SHI NESE PYET DIKUSH DHE QAN PER MUA TASH ESHTEN VON PER ME U PENDUAR NUK ISHA AJO QE KISHE MENDU GJDO GABIM QE BEN KE ME E PAGU MOS ME KERKO MOS ME KERKO VAZHDO RRUGEN KU DESHE SHKO SKE KU KTHEHESH PERSERI JAM BOR LOT E JAM BOR SHI MOS ME KERKO MOS ME KERKO VAZHDO RRUGEN KU DESHE SHKO SKE KU KTHEHESH PERSERI JAM BOR LOT E JAM BOR SHI Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad[/quot
KaTiLe_Zh kush e kendon ket kojngen ce coka shum e mojr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: VARGJE TE NJE KENGE QE JU PELQEJN MA SE SHUMTI   Tue May 01, 2007 2:39 pm

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 10:59 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: VARGJE TE NJE KENGE QE JU PELQEJN MA SE SHUMTI   Tue May 08, 2007 12:58 pm

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 11:00 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
>t.d.p.f.<

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 30
Vendodhja : ne zemren tende...m.p.
Registration date : 15/02/2007

MesazhTitulli: Re: VARGJE TE NJE KENGE QE JU PELQEJN MA SE SHUMTI   Wed May 09, 2007 8:15 pm

Jo s`dua ta dij cfare tjeret thone
Mbi letra shkruaj emrin tend
E nuk gjej dot fjalet per ne te dy
Nuk di a mjafton te them te dua shume
Nje dritherime te lehte e ndjej kur ty te prek
Me kthen serish ne nje femi
Cdo brenge nga une largohet
Jeta serisht me afrohet
Ndihem ndryshe kur je ti

A mundem te jetoj pa ty?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: VARGJE TE NJE KENGE QE JU PELQEJN MA SE SHUMTI   Wed Jul 04, 2007 8:07 pm

dikur ishim bashk e thoshe pran meje vdekja eshten e bukur nese vdes pran teje qjelli edhe toka mund te qahen por dy zemrat tona kurr nuk mund te ndahen qilu tok e merrem krejt me mish e eshtra se mvrau njeriu qe me shumti e deshta Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: VARGJE TE NJE KENGE QE JU PELQEJN MA SE SHUMTI   Wed Jul 04, 2007 8:10 pm

sa tkam dashur ty dikur asnje ne jet se desha dikur un per ty kam jetuar ti prej meje je larguar pse je kthyer pse je kthyer kur ti zemren ma ke thyer me harro me harro kurr ne sy mos me shiko
shko mos fol me mua asgje prej teje sdua mos ma thuaj asnje fjal udha e mbar udha e mbar Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: VARGJE TE NJE KENGE QE JU PELQEJN MA SE SHUMTI   Sat Jul 07, 2007 7:04 pm

LAMTUMIR KUR U NDAM ATE NAT KUR BINTE SHI SI TANI QAN DHE TI KU KA LOT ATY KA DASHURI . TE DUA TI ME THE POR TANI ME TJETER JE GENJEVE TI ATEHER GENJEJE PRAP DHE NJE HER . NA KAN NDA TE DY NJE OQEN NUK KA ZJARR QE LOTIN TIM E THAN QOFSH I LUMTUR KET URIM TA QOJ DHE DY JET TI KEM TY SDOT HARROJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: VARGJE TE NJE KENGE QE JU PELQEJN MA SE SHUMTI   Tue Jul 10, 2007 5:14 pm

Vet me the te dua e tash mke harruar Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: VARGJE TE NJE KENGE QE JU PELQEJN MA SE SHUMTI   Wed Jul 11, 2007 10:56 am

Te kam dashur dhe te kam urrejtur
me jep dhimbje edhe emocione me
lendone dhe me sheron prekja jote
me imponitzon se ky emocion sme
le t`jetoi pse pa ty nuk e perballoi se
kur te urrei te kerkoi sa te dua evten
shkateroi
ref…
Se di qka ndjejn kur me ke pran
kur te dy rri vetem me nje an kur ve
koken e qet ne gjoksin tim.se di
a e ndjen shpritn tim.
Se di qmendim ke tie pr mua kur
te shtrengooi po sthem te dua
kur them se vdes per buzet e tua
se di a um beson ti mua..

tash tu te perplas me ze te bertas
po prap dua te godas nuk te dua nuk
te kerkoj me kembnugle te mohoj
po prap ste harroi pse ndodh keshtu
se kutpoj per ty luftoi epr ty jetoj per
ty veten e shkatroi lum aj qe ty te ka
provu I mjer aj qi tka prodhu ti beby dashurin
e shkatron ti dashurin e zbukuron.

ref…
Se di qka ndjejn kur me ke pran
kur te dy rri vetem me nje an kur ve
koken e qet ne gjoksin tim.se di
a e ndjen shpritn tim.
Se di qmendim ke tie pr mua kur
te shtrengooi po sthem te dua
kur them se vdes per buzet e tua
se di a um beson ti mua..

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: VARGJE TE NJE KENGE QE JU PELQEJN MA SE SHUMTI   Wed Jul 11, 2007 11:14 am

Unė dua ti tė jesh e lumtur
Edhe pse tash nuk tė kam pran
Asgjė mė nuk ėsht e njėjt pa ty
Pse i lejuam tė na ndanė
Dhe nė zemėr unė ty tė mbajė
Dhe askush nuk mė kupton
Pėr njė puthje, pėr njė pėrqafim tė gjitha kėto i bėja
Pra mos mė le tė ėndėrroj

Ref:
Ty nė mednje gjithmonė tė kam
Ty nė mendje gjithmonė tė kam
E di se edhe ti ėndėrron, ėndėrron pėr mua
Unė tė ndjej edhe pse s’tė kam
Ti mė ndjen edhe pse unė s’jam aty pran teje t’i shijoj buzėt e tua

Mendova se do i pėrballoj
Kur kesh ti me dashurinė tonė
Pa ne as njėri s’ishin tė fort (as unė, as ti)
Qė ne sėbashku tė vazhdojmė
Dhe nė zemėr unė ty tė mbajė
Dhe askush nuk mė kupton
Pėr njė puthje, pėr njė pėrqafim tė gjitha kėto i bėja
Pra mos mė le tė ėndėrroj

Ref:
Ty nė mednje gjithmonė tė kam
Ty nė mendje gjithmonė tė kam
E di se edhe ti ėndėrron, ėndėrron pėr mua
Unė tė ndjej edhe pse s’tė kam
Ti mė ndjen edhe pse unė s’jam aty pran teje t’i shijoj buzėt e tua

Unė dhe ti
Ajo kohė mė nuk egziston
Tash nė fund ajo mėrdhėndja jonė
Mė dukėt qė lexojė rollingstones
Kur mendjoj pėr atė kohen tonė e tash
Kam ndryshime dramatike
Ti mė ike
Nė vetmi kur mė sė shumti mė duhesh ti
Mė nuk mundem tė durroj
Jeten time pa ty
Dua ta vazhdoj

Ref:
Ty nė mednje gjithmonė tė kam
Ty nė mendje gjithmonė tė kam
E di se edhe ti ėndėrron, ėndėrron pėr mua
Unė tė ndjej edhe pse s’tė kam
Ti mė ndjen edhe pse unė s’jam aty pran teje t’i shijoj buzėt e tua (x2)

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: VARGJE TE NJE KENGE QE JU PELQEJN MA SE SHUMTI   Thu Jul 12, 2007 12:30 pm

E embel ish per mu hera par kur t'kam taku fitova sinjofa syve tu sju besoova

ke mendu se me mu lun nuk e din me ka ke pun ma e lumtur sot une jam qe pra syve ty s'te kaaam

Shkooo dhe mos u kthe un nuk te dua shkooo kur mos u kthe tu nuk je per mua
Shkoooo dhe mos u kthe un nuk te dua shkooo kur mos u kthe eueueueueueueueee


qdo fmre te njejta fjal mastusje ik pa fal medon se me ma hir per ty don qdo bukuri

ke mendu se me mu lun nuk e din me ka ke pun ma e lumtur sot un jam qe pra syve ty ste kaaamShkooo dhe mos u kthe un nuk te dua shkooo kur mos u kthe tu nuk je per mua
Shkoooo dhe mos u kthe un nuk te dua shkooo kur mos u kthe eueueueueueueueee

ooo uuuwo
aaaj aaaj uuu uuujaa huuua


[ 2 her]
Shkooo dhe mos u kthe un nuk te dua shkooo kur mos u kthe tu nuk je per mua
Shkoooo dhe mos u kthe un nuk te dua shkooo kur mos u kthe

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: VARGJE TE NJE KENGE QE JU PELQEJN MA SE SHUMTI   Wed Jul 18, 2007 11:32 pm

Moj zeshkanja ime shikimi jot me djeg si zjarr pran lumit qendrojm te dy nzemer ke ni mall
Moj zeshkanja ime shikimi jot me djeg si zjarr pran lumit qendrojm te dy nzemer ke ni mall
Kuptoe ni zemer djali, qe dashurun dashuron ,kujtoje ni dashuri te sinqerte qe tadhuron tadhuron
Kuptoe ni zemer djali, qe dashurun dashuron ,kujtoje ni dashuri te sinqerte qe adhuron adhuron
Sec me dogji malli per ata syt e tu te zi xhevahir gur e pashtjell ti me ben gjalleri
Sec me dogji malli per ata syt e tu te zi xhevahir gur e pashtjell ti me ben gjalleri
Kuptoe ni zemer djali, qe dashurun dashuron ,kujtoje ni dashuri te sinqerte qe tadhuron tadhuron
Kuptoe ni zemer djali, qe dashurun dashuron ,kujtoje ni dashuri te sinqerte qe tadhuron tadhuron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: VARGJE TE NJE KENGE QE JU PELQEJN MA SE SHUMTI   Mon Jul 23, 2007 10:16 am

hahahahahahahahahahahahhaahha Cool Cool Laughing afro afro

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lume&linaNumri i postimeve : 6
Registration date : 30/07/2007

MesazhTitulli: amanet amanet ti me kujto dashurin e vjeter kurr mos e harro   Mon Jul 30, 2007 3:58 pm

a me i besu syrit qe me tjetren te pa a kaq leht qenka per ty zemren me ma vra te gjith per ty me kan tregu ma kan than te vertetenpor un kurr nuk kam besu e kam degju veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
donaNumri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: VARGJE TE NJE KENGE QE JU PELQEJN MA SE SHUMTI   Mon Jan 21, 2008 12:26 am

NDON SE NA NDANEEE BASHK NUK NA LANEEE TREGO SE ENDE ME DO!!!EJA NE DASEM EJA KU UN TE PRES TEK DERA DHE NESE ME PYET PER TY DIKUSH DO TE THEM SE JE KRUSHK.....................eeeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: VARGJE TE NJE KENGE QE JU PELQEJN MA SE SHUMTI   Mon Jan 21, 2008 1:13 pm

o lat domlla te raft ty as sabahu ishalla mos te zent mo me nonen me gur mos gjuj mos i thej xhamat e huj ec hyn brenda o dushman mos ju ben kojshive dam perdit mvin hallkit ne der ma ke bo zemren zeer :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: VARGJE TE NJE KENGE QE JU PELQEJN MA SE SHUMTI   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
VARGJE TE NJE KENGE QE JU PELQEJN MA SE SHUMTI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kulturė :: Muzikė-
Kėrce tek: