ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Mon Apr 28, 2008 12:42 pm

hmm antar i ri me duket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
v_usa

avatar

Numri i postimeve : 46
Vendodhja : USA
Registration date : 22/04/2008

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Wed Apr 30, 2008 4:21 am

he he ende i ri jam nuk jam plak jo

kjo siper meje esht antare e respektuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
maryNumri i postimeve : 5
Age : 28
Vendodhja : shkoder
Registration date : 12/08/2009

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Wed Aug 12, 2009 8:39 pm

mendoj qe esht shum kurioze perderisa don me dit mendimin e te gjithve per te.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
>♥Dina♥<Numri i postimeve : 15
Registration date : 19/01/2011

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Wed Jan 19, 2011 9:30 pm

se di akoma nk e njoh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutime pa Kufi |Argetim dhe Zbavitje|-
Kėrce tek: