ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cila Esht Pyetja Me Idiote Qe U Ka Bo Dikush...???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Cila Esht Pyetja Me Idiote Qe U Ka Bo Dikush...???   Sat Jun 23, 2007 6:56 pm

Pytja me Idiote Qe Kam Pa,Mka Bo Ni Djal Add Ne Msn Edhe Me Pejt KUSH JE ? boooo hahahahaha Per Ju Cila Esht Pyetja Me Idiote Qe U Ka Bo Dikush...???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Cila Esht Pyetja Me Idiote Qe U Ka Bo Dikush...???   Sun Jun 24, 2007 10:32 pm

a e njef hasanin ?


hahahah ay njeri me pyste mua per tu njoftuar por vesht sikur sme boshin at dit edhe degjuan sikur me pyt a e njef hasanin hahaahah

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cila Esht Pyetja Me Idiote Qe U Ka Bo Dikush...???   Sun Jun 24, 2007 11:09 pm

kur njerzit e panjoftur pyesin pyetje private kjo me nervozon me shum qe ska
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cila Esht Pyetja Me Idiote Qe U Ka Bo Dikush...???   Fri Jul 06, 2007 8:18 pm

A don te kalojsh me mue ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cila Esht Pyetja Me Idiote Qe U Ka Bo Dikush...???   Sat Jul 07, 2007 6:41 pm

Oj me don mue apo jo-pytja me idiote qe e kam degju njer tashtej hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cila Esht Pyetja Me Idiote Qe U Ka Bo Dikush...???   Sat Jul 07, 2007 8:51 pm

sa pare ke ??????? ose sa e ke rrogen ??? ncncncncncncncncncncnc sa inat me vin kur dikush ma ben ket pyetje Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
dona



Numri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila Esht Pyetja Me Idiote Qe U Ka Bo Dikush...???   Tue Jan 22, 2008 10:54 pm

Pytja ma idijote dhe ma e pa kuptimt ka qen kjo-me erdh nje add me e pranu dhe e pranova ne de dyten dit tipi gjendej online dhe po ma tregon biografin time hejhej kqyr more...dhe i thash ok baju se sje kam intereson!me tha jo ti duhesh mu feju me mua?un i thash qka tha se kam fol me babin tan se ty te njoh moti dhe me pelqen edhe babit tan me tha i kum pelqy..........i thash hej mi prishe nervat qitash aaaaa shko theje qafen e martohu pra me babin tim pasi qe i paske pelqy se mua sje ka me pelqen.hahah me falni se ndoshta shenova shum vetem se desha tjav shpjegoj pakez ma shum temen dhe pytjen,,,,,,e shum njerz bre po man toka.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dona



Numri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila Esht Pyetja Me Idiote Qe U Ka Bo Dikush...???   Wed Jan 23, 2008 10:13 pm

ohohohooh A po fejohesh me mua ?pa nejt kurr llajf me at njeri hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cila Esht Pyetja Me Idiote Qe U Ka Bo Dikush...???   Thu Jan 24, 2008 9:09 pm

Ku e ke banesen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cila Esht Pyetja Me Idiote Qe U Ka Bo Dikush...???   Sat Jan 26, 2008 12:33 am

Pyetja qe me bejn shpesh dhe me duket shum idiote nuk e di pse esht kur njerzit me afrohen dhe me pyesin ... A MUNDET NJE AUTOGRAM hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Cila Esht Pyetja Me Idiote Qe U Ka Bo Dikush...???   Tue Apr 15, 2008 1:23 pm

cee kush je tej brucee leee Razz Razz hahahah

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JanaGjk

avatar

Numri i postimeve : 23
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 02/10/2007

MesazhTitulli: Re: Cila Esht Pyetja Me Idiote Qe U Ka Bo Dikush...???   Wed Apr 30, 2008 12:37 am

Kur e ki nje mu martueeeeeeee?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Cila Esht Pyetja Me Idiote Qe U Ka Bo Dikush...???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila Esht Pyetja Me Idiote Qe U Ka Bo Dikush...???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutim i pergjithshem-
Kėrce tek: