ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 ....jeta eshte.....?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: ....jeta eshte.....?   Sat Jun 23, 2007 6:52 pm

Jeta eshte nje vizatim ku nuk mund te perdoresh gomen , per te fshire!
Jeta eshte ne doren e secilit dhe jemi ne ata qe kemi timonin dhe e kthejme nga te duam.
Jeta eshte nje avull. Sot je, neser sje?
Jeta eshte nje kalim nga nje porte tek tjetra ..


Cka eshte per Ju JETA?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: ....jeta eshte.....?   Mon Jun 25, 2007 7:07 pm

Jeta e pa dobishme eshte me e keqe se vdekja e hershme

Jeta eshten e bukur per ata te cilet ditn te jetojn ate

jeta eshten shum e veshtir me vuajtje dhimbje mashtrim genjeshtra zgenjim etj.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: ....jeta eshte.....?   Sat Jul 07, 2007 6:40 pm

Jeta o nje piktur me ngjyra , qe vizaton vizaton dhe gabimet mbesin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JanaGjk

avatar

Numri i postimeve : 23
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 02/10/2007

MesazhTitulli: Re: ....jeta eshte.....?   Wed Apr 30, 2008 12:43 am

Jeta eshte si stinet e vitit....

Te valvit her me neper dallget e saj...
Nganjher me shi,nganjeher me debor,nganjher me dielli....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
v_usa

avatar

Numri i postimeve : 46
Vendodhja : USA
Registration date : 22/04/2008

MesazhTitulli: Re: ....jeta eshte.....?   Thu Aug 14, 2008 5:11 pm

Jeta ėshtė njė fat = Kape !
Jeta ėshtė bukuri = Admiroje !
Jeta ėshtė lumturi e plotė = Shijoje !
Jeta ėshtė njė ėndėr = Bėje realitet !
Jeta ėshtė njė sfidė = Bėri ballė asaj !
Jeta ėshtė njė detyrė = Kryeje !
Jeta ėshtė njė lojė = Luaje !
Jeta ėshtė e ēmueshme = Kujdesu !
Jeta ėshtė njė pasuri = Ruaje !
Jeta ėshtė dashuri = Gėzoje !
Jeta ėshtė mister = Zbuloje !
Jeta ėshtė premtim = Pėrmbushe !
Jeta ėshtė trishtim = Kapėrceje !
Jeta ėshtė hymn = Kėndoje !
Jeta ėshtė luftė = Pranoje !
Jeta ėshtė tragjedi = Pėrballoje !
Jeta ėshtė lumturi = Meritoje !
Jeta ėshtė jetė = Mbaje jetėn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
v_usa

avatar

Numri i postimeve : 46
Vendodhja : USA
Registration date : 22/04/2008

MesazhTitulli: Re: ....jeta eshte.....?   Thu Aug 14, 2008 5:15 pm

....Jeta esht ........?

Nje roman ku shkruhen ndodhite?
Nje liber ku lexojne femijte?
Nje lule e mbire ne lendine?
A ndoshta nje mur qe mban shtepine?
Apo drita qe ndricon bukur?
Dhe koha qe e zbukuron dukur?
A ndoshta kenga qe embel i kendon?
Apo ndjenja qe thelle dashuron?
Nje det i pafund ku fshihen sekretet?
Nje trup pa jete ku nen dhe dergjet?
A ndoshta nje zot ku falen mekatet?
Nje filme ku qajme o qeshim?
A ndoshta dhimbje qe te papritura ndeshim?
Nje imagjinate e bukur a nje mrekulli?
Apo eshte e gjitha thjeshte nje fantazi?

Jeta esht?
Nje udhetim qe nis me te qarat e foshnjes!
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Jacky

avatar

Numri i postimeve : 11
Age : 25
Vendodhja : SHKUPI
Registration date : 04/11/2008

MesazhTitulli: Re: ....jeta eshte.....?   Tue Nov 04, 2008 11:04 pm

Jeta eshte nje cfar vizatimi ku mund me vizatu gjithcka a ne fund nuk mundesh me i fshi edhe mbaron pa sukses.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: ....jeta eshte.....?   Thu Nov 27, 2008 11:23 am

flm per komentin tend jacky..

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Jacky

avatar

Numri i postimeve : 11
Age : 25
Vendodhja : SHKUPI
Registration date : 04/11/2008

MesazhTitulli: Re: ....jeta eshte.....?   Mon Dec 01, 2008 10:29 pm

Sps princezz po cajo eshte per jeten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ....jeta eshte.....?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
....jeta eshte.....?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Ramiz Dėrmaku: Pa dashuri dhe flijim jeta s'ka kuptim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutim i pergjithshem-
Kėrce tek: