ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Gjeja e par qe shikoni te nje njeri...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Gjeja e par qe shikoni te nje njeri...   Sat Jun 23, 2007 6:39 pm

Cdo kush ka nje fiksim te cilen e shikon tek nje person ne pamjen e par..

Hecim rruges, dhe shikojm plot persona, cili esht ai fiksimi juaj, ku e shikoni nje person, esht ajo: syt, buzet, veshet, floket..etj..?

Cili esht fiksimi juaj?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Gjeja e par qe shikoni te nje njeri...   Sat Jun 23, 2007 6:46 pm

kur kalon dikush pran meje i mbyll syt un Razz dhe e ul koken Razz hihihih


pamja e jashtme per mua ska shum rendesi, rendesi me shum ka karakteri i personit dhe sjellja e tij tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Gjeja e par qe shikoni te nje njeri...   Sun Jun 24, 2007 10:33 pm

i bashkangjitem ėngjellushes ...

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Gjeja e par qe shikoni te nje njeri...   Fri Jul 06, 2007 8:17 pm

Syt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: Gjeja e par qe shikoni te nje njeri...   Thu Jul 12, 2007 10:45 am

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 10:54 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Gjeja e par qe shikoni te nje njeri...   Thu Jul 12, 2007 12:05 pm

ooooooooooooooooooooo po po sigurt qe ka edhe rroll pamja e jashtme sthem gje POR TEMA ESHT GJEJA E PARRRRRRR qe shikoni te nje njeri pastaj vin kriteriat tjera njer e mbrendshmja pastaj e jashtmja

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: Gjeja e par qe shikoni te nje njeri...   Thu Jul 12, 2007 12:19 pm

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 7:33 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Gjeja e par qe shikoni te nje njeri...   Thu Jul 12, 2007 12:19 pm

ndash ok ndash jo hahahah

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
donaNumri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: Gjeja e par qe shikoni te nje njeri...   Tue Jan 22, 2008 11:02 pm

ne fytyr te personit me shkojn syt se pari valla, ne veqanti ne buzqeshjet e njerzve me shkojn syt se pari ndoshta se un qeshi rrall her,dhe me pelqen mi pa njerzit e buzqeshur,hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Gjeja e par qe shikoni te nje njeri...   Tue Apr 15, 2008 1:27 pm

qeshh mej edheee tiii ... shum mir esht te qeshishhh ajj njeeeerrr bojee aaaaaa shtoeee hhhhh edhee njerrr aaaaa peseritii shum herrrr dhe thoj shpettt haaaahaaaahhhhaaahhaaa

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JanaGjk

avatar

Numri i postimeve : 23
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 02/10/2007

MesazhTitulli: Re: Gjeja e par qe shikoni te nje njeri...   Wed Apr 30, 2008 12:36 am

Sjellja...ajo me bie ne sy ne shikim te par....pastaj tjerat me rend....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolliNumri i postimeve : 101
Registration date : 25/04/2008

MesazhTitulli: Re: Gjeja e par qe shikoni te nje njeri...   Mon May 26, 2008 10:53 pm

mendja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
v_usa

avatar

Numri i postimeve : 46
Vendodhja : USA
Registration date : 22/04/2008

MesazhTitulli: Re: Gjeja e par qe shikoni te nje njeri...   Sat Jun 21, 2008 6:00 am

menjer vesht me bien nesy hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gjeja e par qe shikoni te nje njeri...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gjeja e par qe shikoni te nje njeri...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutim i pergjithshem-
Kėrce tek: