ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetja e Castit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Pershendetja e Castit   Fri Jun 22, 2007 7:01 pm

Prsh ne ket moment te gjithe anetaret e dollogozhda.be
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ZaNaGjK

avatar

Numri i postimeve : 68
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 23/06/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetja e Castit   Sat Jun 23, 2007 5:07 am

I pershendes te gjithe anetaret e Dollogozhdes, edhe pse per momentin s'qenka askush Online

Dhe Ardianen e pershendes me se shumti Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ecmekohen.net
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetja e Castit   Fri Jul 06, 2007 5:08 pm

pershendetje te ngrohta per te gjithhhhh njerzit qe e lexojn ket mesazh...

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZaNaGjK

avatar

Numri i postimeve : 68
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 23/06/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetja e Castit   Sat Jul 07, 2007 12:13 am

..::Pr!nCeZz--[B.A]bY::.. faleminderit, gjithashtu te pershendes.

E pershendes Ardianen shume, dhe gjithe antart e Forumit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ecmekohen.net
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetja e Castit   Sat Jul 07, 2007 8:56 pm

eeeeeeee pershendetje dhe nga un ju uroj gjdo te mir ne jet fat shendet dhe lumturi mbi te gjitha sa me shum DASHURI sunny sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetja e Castit   Sun Jul 08, 2007 10:47 pm

auuuuuuuuuuu danke danke süssse gleichfallss muahhhhhhhhhhh

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetja e Castit   Thu Jul 12, 2007 11:42 am

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 10:41 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetja e Castit   Thu Jul 12, 2007 12:12 pm

flm gjithashtu

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetja e Castit   Thu Jul 12, 2007 9:44 pm

prsh per te gjithe qe jan online ne ket moment
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
Delta90Numri i postimeve : 5
Registration date : 23/02/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetja e Castit   Tue Jul 31, 2007 2:35 pm

..::Pr!nCeZz--[B.A]bY::.. shkruajti:
pershendetje te ngrohta per te gjithhhhh njerzit qe e lexojn ket mesazh...

flm princezz per pershendetjen gjithashtu ju pershendes klb ne pushim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jeta sa e bukur dhe e zhgNumri i postimeve : 5
Registration date : 05/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetja e Castit   Mon Nov 05, 2007 5:19 pm

JU PERSHENDES TE GJITHEVE DHE GJITH ANETARET POSACERISHTE DUKE PERFSHIRE TE GJITH QE JAN DUKE LEXUAR MESAZHIN TIM KETU.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetja e Castit   Mon Nov 05, 2007 5:24 pm

jeta sa e bukur dhe e zhg shkruajti:
JU PERSHENDES TE GJITHEVE DHE GJITH ANETARET POSACERISHTE DUKE PERFSHIRE TE GJITH QE JAN DUKE LEXUAR MESAZHIN TIM KETU.

Po ashtu mbetesh e prsh nga ana ime dhe ju uroj mirseardhje ne web-sajtion tone ne te cilen do mund te gjejsh shum kerkesa qe do behen nga ana jot.
Je e mirseardhur dhe ju urojm nje bisede te kendshme ketu mes shoqeris sone ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Pershendetja e Castit   Mon Jan 21, 2008 1:04 pm

iiiiiiiiiiiiii erdha prap un :d hehhehe

pershendetje per krejt anetaret e kti forumit ju uroj disponim te kendshem .d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
JanaGjk

avatar

Numri i postimeve : 23
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 02/10/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetja e Castit   Wed Apr 30, 2008 12:34 am

Ju pershendes te gjithve....po me vjen keq por mu duhet tju them...se ky ndryshim i Forumit eshte shum me i kmplikuar...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
v_usa

avatar

Numri i postimeve : 46
Vendodhja : USA
Registration date : 22/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetja e Castit   Mon May 05, 2008 2:37 pm

Pershendes te gjith antaret e forumit dollogozhda.be
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BURLIN

avatar

Numri i postimeve : 4
Vendodhja : Australi
Registration date : 03/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetja e Castit   Sun May 11, 2008 10:01 am

Pėrshėndetje Nga Australia Tė Gjithėve Atyre Qė Ndodhen Nė Dollogozhdė Dhe Kalofshi Pushime Tė Kėndshme Tė Verės...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/burlins
shaban cakolliNumri i postimeve : 101
Registration date : 25/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetja e Castit   Wed Jul 02, 2008 2:55 pm

ju pershendes gjithe anetaret e ketij forumi,kaloni qaste te bukura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
struganja_embel

avatar

Numri i postimeve : 5
Vendodhja : strug/usa
Registration date : 28/06/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetja e Castit   Thu Jul 03, 2008 12:42 am

pershendetje edhe nga une struganja_embel per te gjith ato qe jan online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Jacky

avatar

Numri i postimeve : 11
Age : 25
Vendodhja : SHKUPI
Registration date : 04/11/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetja e Castit   Tue Nov 04, 2008 11:01 pm

PEr Te gJitHve PershenDetJe TE perZEmerTa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetja e Castit   Thu Nov 27, 2008 11:42 am

Pershendetje per te gjith qe e lexojn ket mesazh !

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetja e Castit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetja e Castit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Pershendetje dhe Urime-
Kėrce tek: