ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Sun Dec 03, 2006 7:47 pm

Shoqe ma e mir ska ku te shkoe...kjo siper meje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 15
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Sun Dec 03, 2006 8:17 pm

ki lart mije cool boy oshten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mydollogozhda.goodforum.net
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Fri Dec 22, 2006 1:27 am

e per tej se kam idene se kush je
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Sun Dec 24, 2006 12:54 am

llokumja e forumit heheheh e prsh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Sun Dec 24, 2006 1:04 am

Te shkrujsh per dike si prsh per ket siper meje dmth te analizosh nje njeri me vlere,karakter,sjellje,person,organizator,zemer gjere dhe mire dmth duet te kesh kohe andaj po flas shkurt e shqip i lum asaj nene qe e ka bere ket siper meje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Mon Jan 01, 2007 1:05 pm

se njof fare po mendoj se vajze e mir eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Thu Jan 04, 2007 3:20 am

omi bashkfshatark qish de te thom a? ste njof kush je
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Thu Jan 04, 2007 7:50 pm

haha ... do njiheni .. ndersa une per ty .. sja kam iden fare se kush je ,.. por do e pim ni kafe si e lam ke tema tjeter edhe do te njihemi .. se ti me duket se je pak e vecant .. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Fri Jan 19, 2007 4:55 pm

allton fare eshte ska fjal me te bukur qe mund te them per ket siper meje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Fri Jan 19, 2007 4:58 pm

hehehehe esht teper njeri i mir lum dolloja per ty!!!hehe je shum i mrekullueshem, je i zotit angazhon shum sende per dollo, me vjen mir qe sakrifikon gjith at ko veq per dollon skam qar them ma shum RESPEKT!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Fri Jan 19, 2007 5:03 pm

Wow Respekte:d :d

Me qe je siper meje me duet te shkruj une tash per tej :d

...Te shkrujsh per dike dmth duet te dish per te, kush o , si o....Mirpo do mundoem te thur do fjale nga ajo gje qe di per ket sipra meje..
Njeri shpirtmire , zemer gjere , e shoqerushme , simpatike :p , puntore :d...

"Fjalet e bukura kurr nuk hargjoen, mirpo do le rend per er tjeter te flas per ket siper meje :d e prsh dhe iu uroj pune te mbare ne ambientin ku ndodhet :d:d:d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Sun Jan 28, 2007 2:15 am

se njof po ndoshta eshte cuc e mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
DeltaNumri i postimeve : 8
Registration date : 13/02/2007

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Wed Feb 21, 2007 6:37 am

Kjo lart meje asht vajz e mire ,e menchme dhe shum simpatike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Thu Mar 01, 2007 7:01 pm

ku me njef tej mue a?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Fri Apr 27, 2007 9:58 pm

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 11:11 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Sat Apr 28, 2007 7:46 pm

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 11:07 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
>t.d.p.f.<

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 30
Vendodhja : ne zemren tende...m.p.
Registration date : 15/02/2007

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Sun Apr 29, 2007 1:44 pm

kjo lart... hmm... ex qazimic hahahahah ska qte them me shum Razz Razz tezeee zulfieeee me brinja ihihihihi Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Sun Apr 29, 2007 7:26 pm

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 11:06 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
>t.d.p.f.<

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 30
Vendodhja : ne zemren tende...m.p.
Registration date : 15/02/2007

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Sun Apr 29, 2007 8:10 pm

ky siper

MORRACAK !! Razz


oj tej siper bujarit dhe siper meje... mos e ben bujarin fajtor kot cnncncnccc turp te kesh Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
>t.d.p.f.<

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 30
Vendodhja : ne zemren tende...m.p.
Registration date : 15/02/2007

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Sun Apr 29, 2007 9:40 pm

KaTiLe_Zh shkruajti:
ah kjo lart meje eshten shum inteligjente lum pula qe e ka ket daso je vazhdo kshu I love you I love you I love you


Embarassed Embarassed Embarassed flm shum süsse...

kjo siper... a ska diskutim, njeri shum i drejt, i respekton te gjith ashtu siq duhet, ka humor te jasht zakonshem Very Happy na knaqi me muabet ihihihi cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Mon Apr 30, 2007 10:33 am

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 11:05 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
minuta_funditNumri i postimeve : 24
Vendodhja : ne zemrėn tėnde... m.sh.
Registration date : 15/03/2007

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Mon Apr 30, 2007 11:44 am

BujarM shkruajti:
kjo siper meje eshte BOSS, te rref me okllak
ama edhe ajo siper ksaj te rref me papuqe,

ncncn krejt vajzat sot te rrifkan me diqka,
kush e din me cka do mer rrafe nusja ime???


hehe bujar shum mejr e ke do na kpusin krit pale No Mad Razz

a bujo tej fjokt e gjata i paske rrezik shuuuuuum
do e ket leht gruja jote as okllak as papuqe sdo i duet rendeer lol!


ki siper meje cool fare, daso krit dhe shum shum inteligjent Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
>t.d.p.f.<

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 30
Vendodhja : ne zemren tende...m.p.
Registration date : 15/02/2007

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Tue May 01, 2007 3:12 pm

>>>pul<<<

mjafton me duket tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
>t.d.p.f.<

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 30
Vendodhja : ne zemren tende...m.p.
Registration date : 15/02/2007

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Tue May 01, 2007 7:35 pm

auuuuuu kush qenka laaart
teze zulfieeeeee... Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   Tue May 01, 2007 11:22 pm

je vajz apo djal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
QKA MENDONI PER PERSONIN LART TEJE ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutime pa Kufi |Argetim dhe Zbavitje|-
Kėrce tek: