ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Per Shkollen Dr "Ibraim Temo" Struge

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Per Shkollen Dr "Ibraim Temo" Struge   Fri Jun 22, 2007 6:28 pm

Kliko Per Ne Linkun E Me Poshten Per Ti Par Matriallet Me Gjeresisht:

Per Shkollen

Fotot e Shkolles

Vitet e Para

Vitet e Dyta

Vitet e Treta

Vitet e Katerta

Matrial Nga Viti 2006/2007

Ju Lutemi Matriallet Te Mos Kopjohen Pa Lejen E Administratorit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Per Shkollen Dr "Ibraim Temo" Struge
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Nė Filadelfia u promovua libri "Pėrjetė me ty" i autorit Ivzi Ēipuri (1)
» Iren Papas: NĖ KUVENDIM ME MITET (Prof. Dr.ADRIATIK KALLULLI mbi librin e Irena Gjonit "Marredhenie te miteve dhe kuiteve te Bregdetit ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Per Studentet dhe Nxenesit-
Kėrce tek: