ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kriza E Ujit Ne Mes Beharit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Kriza E Ujit Ne Mes Beharit   Sun Jun 17, 2007 11:03 pm

Kryesia E Bashkesise Lokale E Fshatit Dollogozhde Mer Si Vendim Se Uji Do Te Nderpritet Ne 2 Periudha Kohore,Prej Ores 14-18(Periudha e Par) Dhe 24-5 (Periudha e Dyt).
"Uji" Me Te Vertet Nje Problem Ende I Pazgjidhur,Nje Problem Qe Qdo Nate E Qdo Dite Bisedohet Neper Tryezat Dollogozhdare,Mbi Problemet E Zgjidhjes Se Ujit,Vendimet Nga Kryesia.

Si Eshte I Mirpritur Ky Lajmerim I Fundit Nga Kryesia E BL Ne Familjet Dollogozhde?

Ket Mund Te Flas Vet Realiteti,Mbi Te Cilen Parashihet Se Ne "Qeshmen E Katundit" Njerzit Mbesin Me "Shtoma Ne Dor" Ku Se Paku Te Sigurojne Ujin Per Pije.

A Do Ket Uji Ne Kohen E Ardhjes Se Gurbecareve?

Shpresojme Se Shpejti Do Ket Edhe Nje Zgjidhje Edhe Ky Problem,Qe Shqeteson Cdo Familje,Se Dikush Eshte Duke U Pregatit Per Dasem,Dikush Pun Tjera,Mirpo Ende Sdim Nje Rezultat Perfundimtar Dhe Te Sakte Pervec Vendimit Me Te Fundit Nga Kryesia e BL.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Kriza E Ujit Ne Mes Beharit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ndue Marku: A mud te reduktohet kriza ekonomike e Gereqise ne nje krize sociale te shoqerise.....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: