ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 "UJQERIT" TE DESHPERUAR NGA MOSINTERESIMI I DONATO

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vegim

avatar

Numri i postimeve : 6
Registration date : 29/04/2007

MesazhTitulli: "UJQERIT" TE DESHPERUAR NGA MOSINTERESIMI I DONATO   Fri Jun 15, 2007 6:42 pm( NE FOTO):1.NDERIM.P 3.SALI.S 4.KRESHNIK.K 5.AMET.M 7.MEFAIL.RR 16.JUSUF.S 17.VETON.A 9.VEGIM.ZH 10.BESMIR.XH.

EDHE PSE DESHIRA E FLAKTE E FUTBOLLISTEVE DOLLOGOZHDAR TE MOSHES 1989/90 ESHTE QE EKIPI I TYRE TE MOS SHKATERROHET POR TE VAZHDOJE AKTIVITETIN NEPER EVENIMENTE DHE KOMPETICIONE TE NDRYSHME,KJO GJE DUKET ME UTOPIKE.EKIPI DOLLOGOZHDAR KA PRITUR QE NGA FILLIMI I KETIJ VITI INVESTIME SE PAKU TE JUNIORET PASI SENIORET E DEKLARUAN TE FALIMENTUAR EKIPINE TYRE,ASNJE SE PAKU NUK ESHTE INTERESUAR SE KJO VATER E FUTBOLLIT EGZISTON APO S'EGZISTON.POR CKA ESHTE ME TRISHTUESE?ME TRISHTUES ESHTE FAKTI QE SE PAKU QYTETARET E DOLLOGOZHDES TE JEPNIN NJI FARE SUPORTI EKIPIT TE TYRE QE PREMTONTE SUKSESE DHE PERFAQESIM DINJITOZ NEPER KOMPETICIONE TE NDRYSHME.GJITHSESI ME TE DESHPERUARIT JANE FUTBOLLISTET QE PRESIN ME PADURIM NJE KONFIRMIM NGA TRENERI I TYRE PER FILLIMIN E STERVITJEVE DHE PER PJESMARRJE NEPER KOMPETICIONE TE NDRYSHME,ATA NDJEHEN MJAFT TE DESHPERUAR DHE TE LENE PAS DORE PER ARSYE SE E DUAN FUTBOLLIN.TE GJIJTHE ATA KUR KANE QENE TE VEGJEL E KANE PASUR ENDERR TE BEHEN FUTBOLLISTE TE DOLLOGOZHDES PASI EDHE VET PUBLIKU TE SHTYNTE QE AJO TE ISHTE NJE ENDERR.POR CKA SOT?SOT ATA EDHE PSE ME MJAFT PUNE JA ARRITEN QE TA REALIZOJNE ATE ENDERR SOT ATA NUK KANE SUPORTIN,SUPORT QE U NEVOJITE ME SHUME SE GJITHCKA TJETER.BEJME APEL TEK TE GJITHE DONATORET DHE TEK TE GJITHE QYTETARET DOLLOGOZHDARE BRENDA APO JASHTE KUFIJVE ADHURUES TE FUTBOLLIT TE MBAJNE NJE MBLEDHJE PER RIFORMIMIN E K.F.DOLLOGOZHDES DHE PER RINISJEN E AKTIVITETEVE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
"UJQERIT" TE DESHPERUAR NGA MOSINTERESIMI I DONATO
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Nė Filadelfia u promovua libri "Pėrjetė me ty" i autorit Ivzi Ēipuri (1)
» Iren Papas: NĖ KUVENDIM ME MITET (Prof. Dr.ADRIATIK KALLULLI mbi librin e Irena Gjonit "Marredhenie te miteve dhe kuiteve te Bregdetit ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: