ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cilin arsimtar/e e preferoni

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
enmill

avatar

Numri i postimeve : 13
Age : 24
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Cilin arsimtar/e e preferoni   Thu Jun 14, 2007 6:13 pm

Un per vete ne shkollen fillore preferoja Ars e gj.sh pasi ne bente te qeshim shum hehehhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cilin arsimtar/e e preferoni   Sat Jun 16, 2007 5:52 pm

mue me kujtohet Ars.Isniu qe asha ka 3 thupra ne jave hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Cilin arsimtar/e e preferoni   Sat Jun 23, 2007 10:31 am

msusja e KIMIS mka pelqy shum mka len shum pershtypje sepse gjithmon na shtynte per te fitu diqka edhe pse sja dinim per ndjer Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cilin arsimtar/e e preferoni   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cilin arsimtar/e e preferoni
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Diplomat false tė 93 arsimtarėve tė Malishevės qė u "fshehėn"
» Milazim Kadriu: Pėrpellaci fshati nė tė cilin nuk jeton mė njeri

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Per Studentet dhe Nxenesit-
Kėrce tek: