ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 SMS GENJESHTRA DHE MASHTRIME

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: SMS GENJESHTRA DHE MASHTRIME   Tue Jun 12, 2007 7:05 pm

dashuria e pare

si gonxhe trendafili eshte dashuria e pare keputma kur te vdes dhe ma ver mbi varr derdh dy pika lot qe gonxhja te lulzoj keshtu dhe ne varr te mund te dashuroj.


Thashetheme

Ne jete ka interes
ne dashuri ka stres
ne tradheti ka ironi
dhe te gjithe te marin neper goje duke thene se si je ti.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: SMS GENJESHTRA DHE MASHTRIME   Tue Jun 12, 2007 7:06 pm

pse...?

pse po me tradheton qe te dua a po nuk po me beson pse nuk po me tregon qe po me tradhton pse po ma kthen shipinen a nuk po me beson te dua mes harro enderr nat per nat pe te shoh

Ti Je...

Ti je jeta ime
Frymemarrja ime ,
Dashuria ime,
Ushqimi im ,
e kur me humbe mua me qfare jetove...

Ai shikim ,ai trup,ato buze

Oh..Ai shikim magjepes,ai trup muskuloz,ato buze flak te kuqe,...
Tani boll folem per mua...po ti si je?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: SMS GENJESHTRA DHE MASHTRIME   Tue Jun 12, 2007 7:08 pm

pa ty hena nuk ka drit,pa ty djelli nuk rrezit,pa ty jeta ime nuk ka kuptim se ty te dua veq ty shpirti im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
fjolla

avatar

Numri i postimeve : 29
Age : 28
Registration date : 16/09/2007

MesazhTitulli: Re: SMS GENJESHTRA DHE MASHTRIME   Fri Sep 28, 2007 9:33 am

je teper i bukur dhe intelegjent
me bukurin tende te gjith po
i cmend ti jetes time i jep kuptim
upssss.....me fal numrin gabim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
besarta

avatar

Numri i postimeve : 4
Age : 24
Registration date : 29/09/2007

MesazhTitulli: Re: SMS GENJESHTRA DHE MASHTRIME   Sat Sep 29, 2007 6:09 pm

Stop je i denuar me 100 puthje...1000 ledhatime dhe burg te perjetshem ne zemeren time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
donaNumri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS GENJESHTRA DHE MASHTRIME   Tue Jan 22, 2008 11:42 pm

TE GJITH ME GJYKOJN PERSE VEQ TY TE DUA TE GJITH ME FAJSOJN PERSE TJETER NJERI NUK MUND TE DUA TE GJITH BEJN QUDI PERSE SPO MUJ MET ZAVENSU ME AS NI TJETER NJERI....DHE TEGJITH THOJN..... VALLA QFAR TE MIRE KAN KTA DYYYYYYYY HEHEHH TAN O NJERI PO NA PERQESHIN VEQ ZDI KU DO TE PERFUNDOJM NE DY EEEEEEEEEEEEE KU DO QE TE JET VEQ ISHALLA BASHK....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
donaNumri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: SMS GENJESHTRA DHE MASHTRIME   Thu Jan 24, 2008 8:25 pm

tkam harruar me ste dua tyy uuuuuuuuuuuuuu...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SMS GENJESHTRA DHE MASHTRIME   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SMS GENJESHTRA DHE MASHTRIME
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forumi i Dashurisė :: SMS Dashurie-
Kėrce tek: