ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Sa jane larg dashuria dhe xhelozin...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: Sa jane larg dashuria dhe xhelozin...   Sun Jun 10, 2007 8:00 pm

Mendoj qe jan shum afer...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Sa jane larg dashuria dhe xhelozin...   Tue Jun 12, 2007 8:45 pm

Po mos kishte xhelozi sdo kishte as dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZaNaGjK

avatar

Numri i postimeve : 68
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 23/06/2007

MesazhTitulli: Re: Sa jane larg dashuria dhe xhelozin...   Sat Jun 23, 2007 5:01 am

dollogozhda_girl shkruajti:
Po mos kishte xhelozi sdo kishte as dashuri
Kshtu mendoj edhe une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ecmekohen.net
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: Sa jane larg dashuria dhe xhelozin...   Thu Jul 12, 2007 11:01 am

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 10:52 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: Sa jane larg dashuria dhe xhelozin...   Thu Jul 12, 2007 11:59 am

BujarM shkruajti:
shqiptari kur dashuron , xhelozon Smile

hahahahah jo vetem shqipatri po gjdo kush qe te don marrzisht xhelozon sikur edhe nje miz tet afroet

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa jane larg dashuria dhe xhelozin...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa jane larg dashuria dhe xhelozin...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutim i pergjithshem-
Kėrce tek: