ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Besmir Limani Promovoi Kengen E Tij Te Re "Motra Ime&am

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Besmir Limani Promovoi Kengen E Tij Te Re "Motra Ime&am   Sat Jun 02, 2007 9:36 pmMe daljen e tij te pare ne Nota Fest 2006 dhe me mirpritjen e ngrohte nga pulbliku dollogozhdar me rastin i organizimit te koncertit me rastin e ndrrimit te viteve 2006-2007,ati i jep nje kurajo te fort per te vazhduar me karrieren e tij muzikore.
Ai promovoi edhe kengen e tij me te re te titulluar "Motra Ime" ,e cila po shtohet nje + ne muziken BALADA SHQIPTARE.
Texti eshte i shkruajtur nga vet Besmiri ,ndersa kompozimi i kesaj kenge eshte bere nga Agim Poshka.
Kenga ka nje permbatje interesante,i eshte kushtuar te gjithave motrave shqiptare qe kan emigruar jasht vendlindjes se tyre dhe qe jane prezente ne te, ka nje text dhe nje kompozim teper interesant mbi te cilen edhe vet Besmiri eshte i kenaqur me realizimin e kenges se tij.

Degjo kengen e tij duke Kliku Ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Besmir Limani Promovoi Kengen E Tij Te Re "Motra Ime&am   Fri Jun 08, 2007 12:03 am

Besmir urime per kengen , teper keng e mrekullushme, bile e ke vu edhe vllajn tim ne prov ma kendon mue shpesh hehe ,suksese me tutje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Besmir Limani Promovoi Kengen E Tij Te Re "Motra Ime&am
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mufail Limani:Koha e gurit
» Mufail Limani:Marsi nė Kosovė
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: