ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A EGXISTON XHELOZIA NE DASHURI ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: A EGXISTON XHELOZIA NE DASHURI ?   Sun Dec 03, 2006 1:37 pm

Pa xhelozi segziston dashuri...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: A EGXISTON XHELOZIA NE DASHURI ?   Sun Dec 17, 2006 11:07 pm

xhelozia esht gjeja me e keqe qe mund te ndodhe ne mes dy te dashuruarve..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: A EGXISTON XHELOZIA NE DASHURI ?   Sun Dec 24, 2006 1:06 am

popo non stop pa xhelozi ska dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: A EGXISTON XHELOZIA NE DASHURI ?   Fri Jan 19, 2007 11:11 am

normal qe ska dashuri pa xhelozi...VEQSE nuk esht e vetmija gje ne dashuri,edhe ta teprosh me xhelozin nuk eshte mir, sepse shum rasta ka qe xhelozija e prishi dashurin, rase xhelozon duhet te kesh dhe besim tek aj personi, rase sesht ashtu afrohet ndarja...ky esht mendimi im....tung klm ju persh. te gjith afro peace geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ZaNaGjK

avatar

Numri i postimeve : 68
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 23/06/2007

MesazhTitulli: Re: A EGXISTON XHELOZIA NE DASHURI ?   Wed Jun 27, 2007 2:44 am

Normal qe egziston se pa xhelozi nuk ka dashuri e dashuri pa xhelozi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ecmekohen.net
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: A EGXISTON XHELOZIA NE DASHURI ?   Wed Jun 27, 2007 10:04 pm

kur ka xhelozi ka dhe dashuri un mendoj se nje njeri kur xhelozon aty mun dte kuptoj qe dashuron mirpo seshten dhe mir te xhelozosh per gjera tkota Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
lume&linaNumri i postimeve : 6
Registration date : 30/07/2007

MesazhTitulli: dashuria shuhet ne heshjtje   Tue Jul 31, 2007 1:58 pm

uuuuuuuuuuuuuu
shum ka xhelozi po esht e vertet se pa xhelozi as dashuri nuk ka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: A EGXISTON XHELOZIA NE DASHURI ?   Tue Sep 04, 2007 3:13 pm

njeru xhelozon kur ska besim sunny

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
donaNumri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: A EGXISTON XHELOZIA NE DASHURI ?   Sun Jan 20, 2008 5:04 pm

po egziston gjelozija ne dashuri,edhe esht e drejt te gjelozosh nese e dashuron partnerin tend.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A EGXISTON XHELOZIA NE DASHURI ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A EGXISTON XHELOZIA NE DASHURI ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forumi i Dashurisė :: Diskutime Dashurie-
Kėrce tek: