ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 5 MOTIVET PER TE CILAT NUK JA VLEN TE DASHUROSH

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: 5 MOTIVET PER TE CILAT NUK JA VLEN TE DASHUROSH   Sun May 13, 2007 10:25 pm

1.T'SHKATERRON ARDHMERIN
2.VUAJTJE
3.KEQKUPTIMI MES CIFTIT
4.MOS NJOHJA E VETES TENDE DHE ATIJ/ASAJ
5. SA E KE ORGJONIN SHTREJ KOMET,DASHUR KUR TE VIE KOHA,EC ME KOHEN E JO KOHA TE EC ME TEJ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: 5 MOTIVET PER TE CILAT NUK JA VLEN TE DASHUROSH   Mon Jul 02, 2007 6:40 pm

1 KEQKUPTIMI
2 TRADHTIA
3 VUAJTJET
4 XHELOZI
5 FRIKA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
donaNumri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: 5 MOTIVET PER TE CILAT NUK JA VLEN TE DASHUROSH   Sun Jan 20, 2008 6:04 pm

1.EDHE SHENDETIN TA SHKATRRON-2PSIQIKEN TA BON PER PSIKOLOG-3TE BEN SHUM AGRESIV-4TA HUP KONTROLLIN DHE NUK DIN ME SE QA O MIR E QA O KEQ QA O RREZIK PER TY E QA JO-5KEQKUPTIMET TE TRANOJN KREJT AAAAAAAAAAA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vali_vNumri i postimeve : 12
Registration date : 09/06/2008

MesazhTitulli: Re: 5 MOTIVET PER TE CILAT NUK JA VLEN TE DASHUROSH   Fri Jun 13, 2008 6:16 pm

1)abe ta lun menden
2)telefoni stlen rehat
3)duet medoemos tja deftojsh cish ke bo cish ke thkoj
4)frikaa e shkret te shtojn ne xhenet
5)ska rehatllojk vallae
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 5 MOTIVET PER TE CILAT NUK JA VLEN TE DASHUROSH   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
5 MOTIVET PER TE CILAT NUK JA VLEN TE DASHUROSH
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forumi i Dashurisė :: Diskutime Dashurie-
Kėrce tek: