ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Nje Veper qe e Keni Lexuar dhe s'do ta Harroni Kurr.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: Nje Veper qe e Keni Lexuar dhe s'do ta Harroni Kurr.   Mon May 07, 2007 3:08 am

Gjitmon do t'me mbetet ne kujtes,romani
"NGA JETA NE JET PSE" te autorit STERJO SPASSE.
Shum roman i mir...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Nje Veper qe e Keni Lexuar dhe s'do ta Harroni Kurr.   Mon May 07, 2007 12:24 pm

Hmm teme interesante kam lexu disa mirpo qe me ka lene pershtypje shum shu "FUNDJETA E MIKUT TIM" me autor Ali Qerimi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Nje Veper qe e Keni Lexuar dhe s'do ta Harroni Kurr.   Sat Jun 23, 2007 10:15 am

romani qe nuk do e harroj kurr eshten: SIKUR TE ISHA DJALE shum shum e dhimbshme dhe e realte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: Nje Veper qe e Keni Lexuar dhe s'do ta Harroni Kurr.   Sat Jun 23, 2007 5:28 pm

"DASHURIA E TALATIT ME FITNETET" me ka mbet merak shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
rejbisaNumri i postimeve : 7
Registration date : 07/12/2009

MesazhTitulli: Re: Nje Veper qe e Keni Lexuar dhe s'do ta Harroni Kurr.   Fri Dec 11, 2009 6:46 pm

eshte nje roman i huaj ''dy motra per nje burr''eshte i bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nje Veper qe e Keni Lexuar dhe s'do ta Harroni Kurr.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje Veper qe e Keni Lexuar dhe s'do ta Harroni Kurr.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutim i pergjithshem-
Kėrce tek: