ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 PSE SHKUAN NE GYRBET?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: PSE SHKUAN NE GYRBET?   Mon May 07, 2007 2:53 am

Ka shum arsye pse populli shqiptar shkoi ne gyrbet...
deshiroj te di mendimin tuaj,disa nga arsyet...
p.sh. arsye kryesore kushtet ekonomike..
mendimi im...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: PSE SHKUAN NE GYRBET?   Fri May 11, 2007 12:12 pm

Iku Nga Varferia...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ZaNaGjK

avatar

Numri i postimeve : 68
Age : 34
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 23/06/2007

MesazhTitulli: Re: PSE SHKUAN NE GYRBET?   Sat Jun 23, 2007 10:50 pm

ardiana shkruajti:
Ka shum arsye pse populli shqiptar shkoi ne gyrbet...
deshiroj te di mendimin tuaj,disa nga arsyet...
p.sh. arsye kryesore kushtet ekonomike..
mendimi im...

Edhe une kam te njejtin mendim. Arsya Kushtet Ekonomike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ecmekohen.net
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: PSE SHKUAN NE GYRBET?   Fri Jul 06, 2007 5:16 pm

ZaNaGjK shkruajti:
ardiana shkruajti:
Ka shum arsye pse populli shqiptar shkoi ne gyrbet...
deshiroj te di mendimin tuaj,disa nga arsyet...
p.sh. arsye kryesore kushtet ekonomike..
mendimi im...

Edhe une kam te njejtin mendim. Arsya Kushtet Ekonomike.

ju bashkangjitem shoqeve

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BURLIN

avatar

Numri i postimeve : 4
Vendodhja : Australi
Registration date : 03/05/2008

MesazhTitulli: Re: PSE SHKUAN NE GYRBET?   Sat May 03, 2008 1:11 pm

Hmmm Shom Pytje E Mejr
Skom Pergjigje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/burlins
shaban cakolliNumri i postimeve : 101
Registration date : 25/04/2008

MesazhTitulli: Re: PSE SHKUAN NE GYRBET?   Mon Jun 09, 2008 3:24 pm

mergimi dhe rruga e tille e mallkimit,shqiptaret i preku per shume shkaqe:Gjendja e rende ekonomike,politika e perndjekjeve nga pushtuesit dhe shume shkaqe tjera.Tani kthimi llogaritet ne menjanimin e atyre shkaqeve qe na nxiten ne kete rruge,por mendoj se shqiptaret dashurine per atdheun e mbajne zgjuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PSE SHKUAN NE GYRBET?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PSE SHKUAN NE GYRBET?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Emigracioni-
Kėrce tek: