ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ē'ėshtė dashuria pėr ju???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
B3S1Numri i postimeve : 6
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Ē'ėshtė dashuria pėr ju???   Sun Dec 03, 2006 1:07 pm

Pothuajse nga do qe te shkosh, ose ne cdo forum qe do lexosh, tema dashuri mbizoteron cdokund. Mund te themi se dashuria eshte ber hit kto koheve te fundit!!

Por valle cfar do te thot dashuri per ju??

Un si gjithmon, si njeri qe jam e leshuar mbas thenjeve do ta theksoja vetem kete:


DASHURIA ESHTE VETEM NJE ILUZION, NJE ENDERR E BUKUR NGA E CILA NUK DESHIRON TE ZGJOHESH KURR, POR KUR E SHIKOJM REALITETIN AJO ESHTE VETEM NJE RESPEKT, NJE MIRKUPTIM I NIVELIT SHUME TE LARTE, POR PRAP NUK E MOHOI QE EGZISTON EDHE NJE NDJENJE E VEQANTE, E CILA TE BEN TE NDIHESH MIRE, KE ME KEND TE QASH HALLE, KE ATE QE TE KUPTON DHE TE MBESHTETE ATEHER KUR TI KE NEVOJ ME SE SHUMTI!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: Ē'ėshtė dashuria pėr ju???   Mon Dec 04, 2006 3:36 am

dicka qe te frymezon te jetosh te ardhmen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Artii

avatar

Numri i postimeve : 61
Age : 30
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: Ē'ėshtė dashuria pėr ju???   Sun Dec 17, 2006 11:05 pm

nje ndjenj e pa pershkruar por ngadoher te gezon e shpesh her te ben te merzitur shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: Re: Ē'ėshtė dashuria pėr ju???   Sat Apr 21, 2007 4:50 am

Dashurin un mund ta krahasoj me stinet e vitit,edhe dashuria nganjeher te sjell:
pranver me lule en zemer,
ver me ngrohtesi dhe butesi,
vjesht me lot dhe shi,
por edhe dimer me stuhi...
Perkufim dashuria nuk ka,askush ne bot smund ta perkufizon dashurin,se ate secili e perjeton ne menyren e vet....
por....
nese humb nje dashuri....meso nga ajo dhe perfito per te mos humbur me,sepse nganjeher dashuria edhe te ndeshkon...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
donaNumri i postimeve : 69
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ē'ėshtė dashuria pėr ju???   Sun Jan 20, 2008 6:43 pm

dashurija e vertet esht nje parajs e pa fund.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ditaNumri i postimeve : 3
Registration date : 28/10/2009

MesazhTitulli: Re: Ē'ėshtė dashuria pėr ju???   Sat Nov 14, 2009 3:51 pm

un mendoj se dashurija esht nje gje e cila esht e shejt edhe pse nganjeher te ben te vuash sepse nuk mund ta marresh ate qe e do
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jonaaNumri i postimeve : 9
Registration date : 11/01/2010

MesazhTitulli: Re: Ē'ėshtė dashuria pėr ju???   Tue Jan 12, 2010 12:24 pm

Qeshte dashuria per mua?

Dashuri per mua eshte gjdo gje : Te dashurohesh eshte e lehet shume sa qe as vet smund ta imagjinoshe kur je e dashuruar te dukete vetja qe je ne parajse duke fluturuar dhe ecur ne luele.
Dashuria eshte semundje qe nuk gjen sherime ne te njejten kohe skrahasohet me sa gje ne zemren tuaje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ē'ėshtė dashuria pėr ju???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ē'ėshtė dashuria pėr ju???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forumi i Dashurisė :: Diskutime Dashurie-
Kėrce tek: