ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 REVANSHI FLET PER "UJQERIT" 1:2 QE SHENUAN FITOREN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vegim

avatar

Numri i postimeve : 6
Registration date : 29/04/2007

MesazhTitulli: REVANSHI FLET PER "UJQERIT" 1:2 QE SHENUAN FITOREN   Sun Apr 29, 2007 8:04 pmTE DIELEN ME 29.04.2007 K.F.DOLLOGOZHDA LUAJTI REVANSHIN E LOJES KUNDER K.F.LIRISE NE STADIUMIN INFERIOR TE BELICES.K.F.DOLLOGOZHDA LUAJTI ME KETO 11 LOJTARE(1.SALI SALIU 2.LEOTRIM ALLA 3.ARMEND ZHAKU 4.REZART 5.AMET MAMUDI 6.ARITON MEMEDI 7.MEFAIL RRAMANI 8.JUSUF SALIU 9.VEGIM ZHAKU 10.BESMIR XHETELIU 11.VALDRIN DAUTI) REZERVA:13.VETON ADILI 14.BLERTON KOEVECI.LOJA FILLOI ME DOMINIMIN E DOLLOGOZHDAREVE QE SHENUAN MENJEHERE NE MINUTEN E 2 ME JUSUF SALIUN DHE ME PAS ME NJE GOL TE TE PERHERSHMIT TANI ME MEFAIL RRAMANIT.EDHE PSE FUSHA NUK TE JEPTE FAVORIN PER TE LUAJTUR ASHTU SIC DIN DOLLOGOZHDARET,ATA NE FUSHE TREGUAN SUPERMACINE NDAJ KUNDERSHTARIT.DUHET THENE GJITHASHTU DUHET THENE SE ARBITRI I NDESHJES TREGOI NJEANESI TE THEKSUAR PER EKIPIN E K.F.LIRISE DUKE I BERE NJE PENALLTI TE PAQENE EKIPIT KURSE DOLLOGOZHDAREVE UA ANULLOI NJE GOL TE PASTER QE E SHENOI MEFAIL RRAMANI DHE DY PENALLTI TE PASTRA KUR VEGIM ZHAKU ISHTE NDALUAR NE MENYRE TE PARREGULLT NE BRENDI TE ZONES SE 16 m.VERTET PER TE ARDHUR KEQ PASI KJO SHFAQI NERVOZITETIN TE "UJQERIT"TE CILET E HUMBEN QETESINE PAS ATIJ ARBITRAZHI.DUHET THENE SE VENDASIT KISHIN NE FUND NJE SHANC TE MIRE NEPERMJET AJETIT IPOR NE KRYE TE DETYRES ISHTE SALI SALIU QE E NDALI NE MENYRE FENOMENALE KETE LOJTAR.GITHSESI DOLLOGOZHDARET SHKRUAJNE NE LIBRINE E TYRE 37 FITORE 10 BARAZIME DHE VETEM TRE HUMBJE TE RASTESISHME SI RREZULTAT I ARBITRAZHIT TE KEQ.KETO SHIFRA TREGOJNE PER NJE KIP SUPERIOR TE I CILI DUHET TE INVESTOHET PATJETER!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: REVANSHI FLET PER "UJQERIT" 1:2 QE SHENUAN FITOREN   Sun Apr 29, 2007 8:40 pm

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 11:05 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: REVANSHI FLET PER "UJQERIT" 1:2 QE SHENUAN FITOREN   Tue May 01, 2007 9:22 pm

BujarM shkruajti:
A eshte e vertet kjo:

DOLLOGOZHDARET SHKRUAJNE NE LIBRINE E TYRE
37 FITORE
10 BARAZIME
3 HUMBJE

qfar vendi eshte klubi tash?


BuajrM me sa e di un artikulli pak me siper i perket moshes 89-90 jo senioreve..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: REVANSHI FLET PER "UJQERIT" 1:2 QE SHENUAN FITOREN   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
REVANSHI FLET PER "UJQERIT" 1:2 QE SHENUAN FITOREN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Nė Filadelfia u promovua libri "Pėrjetė me ty" i autorit Ivzi Ēipuri (1)
» Iren Papas: NĖ KUVENDIM ME MITET (Prof. Dr.ADRIATIK KALLULLI mbi librin e Irena Gjonit "Marredhenie te miteve dhe kuiteve te Bregdetit ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Arkivi I artikujve tė mėparshėm-
Kėrce tek: