ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A JENI BOR NDONJER PISHMAN ME VON DHE PSE ???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: A JENI BOR NDONJER PISHMAN ME VON DHE PSE ???   Thu Apr 26, 2007 9:36 pm

pishmon-po mejr njeriu non stop boet pishmon,ni gjest bon menjer OO CE E BUNA,PPFFF E URREJ VETEN ehu mejr un jom bo piushmon mejrpo jom bazu MEND PER QETER ER lol! lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
>t.d.p.f.<

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 31
Vendodhja : ne zemren tende...m.p.
Registration date : 15/02/2007

MesazhTitulli: Re: A JENI BOR NDONJER PISHMAN ME VON DHE PSE ???   Sun Apr 29, 2007 1:37 pm

po po njer u pendova shum shum shuuuuum... e lendova nje person shuuuum Crying or Very sad po tash kaloj mo, u rregullu gjithqka Very Happy Very Happy Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dollogozhda_girl

avatar

Numri i postimeve : 112
Registration date : 04/12/2006

MesazhTitulli: Re: A JENI BOR NDONJER PISHMAN ME VON DHE PSE ???   Sun Apr 29, 2007 2:42 pm

pishmon bonu sa te duesh ama vone eshte Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
minuta_funditNumri i postimeve : 24
Vendodhja : ne zemrėn tėnde... m.sh.
Registration date : 15/03/2007

MesazhTitulli: Re: A JENI BOR NDONJER PISHMAN ME VON DHE PSE ???   Mon Apr 30, 2007 11:55 am

shnukiii shkruajti:
po po njer u pendova shum shum shuuuuum... e lendova nje person shuuuum Crying or Very sad po tash kaloj mo, u rregullu gjithqka Very Happy Very Happy Cool

Rolling Eyes Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
anonimja-dollo

avatar

Numri i postimeve : 136
Vendodhja : Ne erresiren e mergimit..
Registration date : 22/12/2006

MesazhTitulli: Re: A JENI BOR NDONJER PISHMAN ME VON DHE PSE ???   Tue May 01, 2007 11:21 pm

edhe po edhe jo hehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.be
ardianaNumri i postimeve : 66
Vendodhja : Gjakovė
Registration date : 30/03/2007

MesazhTitulli: Re: A JENI BOR NDONJER PISHMAN ME VON DHE PSE ???   Sat May 05, 2007 12:58 pm

....jam bo pizhman shum her,po ma shum jam ba pizhman kur te tjeret e keqperdorin ndimen apo sinqeritetin tand,per kete arsye pendona ma von,ama per mu kjo vlen si mesim per te ardhmen....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellushja

avatar

Numri i postimeve : 118
Vendodhja : Ne Qjell
Registration date : 03/12/2006

MesazhTitulli: Re: A JENI BOR NDONJER PISHMAN ME VON DHE PSE ???   Sat Jun 23, 2007 10:43 am

shum her jam ber pishman mirpo njeri mson nga gabimet e bera shum gjera Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pa-web.net
BujarMNumri i postimeve : 141
Registration date : 25/01/2007

MesazhTitulli: Re: A JENI BOR NDONJER PISHMAN ME VON DHE PSE ???   Thu Jul 12, 2007 11:00 am

...


Edituar pėr herė tė fundit nga BujarM nė Sat Aug 30, 2008 10:52 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
..PrInCeZz--B[A]bY..
moderator
moderator
avatar

Numri i postimeve : 330
Age : 27
Vendodhja : dollo/ zivcer
Registration date : 11/01/2007

MesazhTitulli: Re: A JENI BOR NDONJER PISHMAN ME VON DHE PSE ???   Thu Jul 12, 2007 11:59 am

boesh zboesh gjdo kush duet te mesoje nga gabimet qe i ben

_________________
...xXx...oo°°•● Eshte e pamundur edhe te dashurosh, te jesh i urt edhe i mencur...Me mire eshte te meritosh e mos te fitosh, sesa te fitosh e te mos meritosh...Jeta eshte vizatim ne te cilen s'mund ta perdorim gomen per fshirje ●•°°oo ...xXx...

O¤*'*¤((Æ`¤»٠°•● Pr!nCeZz--][B.A][bY ●•°٠·«¤“Æ))¤*'*¤O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A JENI BOR NDONJER PISHMAN ME VON DHE PSE ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A JENI BOR NDONJER PISHMAN ME VON DHE PSE ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Diskutim i pergjithshem-
Kėrce tek: