ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Fotografi Nga Klubi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Fotografi Nga Klubi   Thu Apr 26, 2007 6:29 pmFORMACIONI I KOHEVE TE ARTA I K.F.DOLLOGOZHDES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Fotografi Nga Klubi   Thu Apr 26, 2007 6:30 pmK.F.DOLLOGOZHDA NE STADIUMIN E VARDARIT PER KUALIFIKIM NE LIGEN E DYTE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Fotografi Nga Klubi   Thu Apr 26, 2007 6:30 pmKLUBI DOLLOGOZHDAR BASHK JUNIOR DHE SENIOR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Fotografi Nga Klubi   Thu Apr 26, 2007 6:30 pmFORMACIONI I K.F.DOLLOGOZHDES ME KUNDERSHTARIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Fotografi Nga Klubi   Thu Apr 26, 2007 6:31 pmREPRZENTACIONI I MAQEDONISE NE KROACI LOJTARET E K.F.DOLLOGOZHDES JANE:EGZON ZIBA,FLAMUR TAHIRI,MERGIM SELIMI,VEGI ZHAKU(REZERVA:SEJDIN ALIU DHE RRAMAN RRAMANI).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Fotografi Nga Klubi   Thu Apr 26, 2007 6:31 pmI GJENERATES 1987/88:ARTIM JAJA,MILE,SELMAN RRAMANI,ARMEND RRAMANI,SADI DANI,URGEN SHAZIMANI,BETIM DANI,VERIM ZIBA,FETI ZIBA,BLEDI ALASANI,MUSTAFA KURISHI!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Fotografi Nga Klubi   Thu Apr 26, 2007 6:32 pmDHURIM KURTISHI,MERGIM SELIMI,BESMIR DEMA,VALDRIN DAUTI,VETON ADILI,VEGIM ZHAKU,DARDAN DERVISHI,JUSUF SALIU,BLERTON DANI,MEMET ZHAKU,ARBER BILALI,FLAMUR DERVISHI>
TRENER:FATMIR ZIBA & XHAVIT MAZARI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Fotografi Nga Klubi   Thu Apr 26, 2007 6:32 pmFORMACIONI I K.F.DOLLOGOZHDES
(lart):VEGIM ZHAKU,AMET MAMUDI,BESMIR XHETELIU,SALI SALIU,EGZON ZIBA.
(posht):SEJDIN ALIU.VALDRIN DAUTI,RRAMAN RRAMANI,ALBERIM LIMANI,MERGIM SELIMI,FLAMURI.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Fotografi Nga Klubi   Thu Apr 26, 2007 6:33 pmREPREZENTACIONI I MAQEDONISE NE KROACI.
FUTBOLLISTET E K.F.DOLLOGOZHDES JANE:RRAMAN RRAMANI,EGZON ZIBA,FLAMURI DHE VEGIM ZHAKU.
REZERVA:SEJDIN ALIU,MERGIM SELIMI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Fotografi Nga Klubi   Thu Apr 26, 2007 6:34 pm(lart)AMET MAMUDI,BEHIR BEHIRI,VETON ADILI,MEMET ZHAKU,BESMIR DEMA,ALBRIM LIMANI,VEGIM ZHAKU.
(posht)SEJDIN ALIU,ARITON MEMEMDI,MERGIM SELIMI,VALDRIN DAUTI,FLAMURI,RRAMAN RRAMANI,ARMEND ZHAKU,BESMIR XHETELIU.
(trener)FATMIR ZIBA DHE XHAVIT MAZARI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Fotografi Nga Klubi   Thu Apr 26, 2007 6:35 pm(lart)BESMIR XHETELIU,VEGIM ZHAKU,ARITON MEMEDI,RRAMAN RRAMANI,FLAMUR TAHIRI,ARMEND ZHAKU,BESMIR DEMA,ALBRIM LIMANI,MERGIM SELIMI,AMET MAMUDI.
(posht)ARBNOR DERVISHI,SEJDIN ALIU,VALON POLLOZHANI,BESART BILALI,LAVDERIM KICA,VETON ADILI,ARDI MAZARI,MEMET ZHAKU,DURIM ALIMI,VALDRIN DAUTI,BEHIR MENA.
(trener)FATMIR ZIBA DHE XHAVIT MAZARI.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Fotografi Nga Klubi   Thu Apr 26, 2007 6:36 pmK.F.VELESHTA DHE K.F.DOLLOGOZHDA ne vitin 2002 NE LIVADHI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Fotografi Nga Klubi   Thu Apr 26, 2007 6:36 pm
FUTBOLLISTET E K.F.DOLLOGOZHDES NE PRITJE TE MARRJES SE MEDALJEVE PER VENDIN E TRETE NE KOMPETICOININ E VITIT 2004
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Fotografi Nga Klubi   Thu Apr 26, 2007 6:37 pmFUTBOLLISTET E K.F.DOLLOGOZHDES DUKE MARRE UDHEZIMET E TRENEREVE PER LOJEN KUNDER TIRENES NE DOLLOGOZHDE NE DJETOR TE VITIT 2004.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Fotografi Nga Klubi   Thu Apr 26, 2007 6:37 pmFOTOJA ESHTE REALIZUAR KUR K.F.DOLLOGOZHDA KA LUAJTUR NE DHEJTOR ME K.F.TIRANEN NE DOLLOGOZHDE NE VITIN 2004.NDESHJA ESHTE FITUAR NGA K.F.DOLLOGOZHDA ME RREZULTAT 8-2.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Fotografi Nga Klubi   Thu Apr 26, 2007 6:38 pmFUTBOLLISTET E K.F.DOLLOGOZHDES NE PRITJE TE NDESHJES ME K.F.TIRANA.LOJTARET NE FOTO JANE:BESMIR XHETELIU,MERGIM SELIMI,ARGENT ALASANI,RRAMAN RRAMANI,ALBRIM LIMANI,BEHIR BEHIRI,FLAMUR TAHIRI,VEGIM ZHAKU(te dera).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Fotografi Nga Klubi   Thu Apr 26, 2007 6:38 pmK.F.DOLLOGOZHDA DUKE MARRE KUPAT NE KROACI(vendi 4 dhe i 6)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Fotografi Nga Klubi   Thu Apr 26, 2007 6:38 pmTrener:Zenulla Bakiu .Lojtaret: Mentor Ibrahimi, Mugni Alimi, Lirim Useini, Isa ( mbiemri ?), Avni Dauti, Izmit Shaqiri, Islam Veliu, Nexhbedin Useini, Xhavit Mazari, Nadi Aliti, Zamir Dani, Agush Zhaku,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Fotografi Nga Klubi   Thu Apr 26, 2007 6:39 pmAgush Zhaku,Mugni Alimi, Nexhbedin Useini, Lirim Useini
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Fotografi Nga Klubi   Thu Apr 26, 2007 6:40 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Re: Fotografi Nga Klubi   Thu Apr 26, 2007 6:41 pm

ALL RIGHTS © RESERVED BY DOLLOGOZHDA FOOTBALL CLUBFalimenderojme Vegim Zhakun Per Informacionet Rreth Sportit Dollogozhdar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fotografi Nga Klubi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fotografi Nga Klubi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kulturė :: Sport-
Kėrce tek: