ForumCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Dollogozhdaret ne ShBA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArGeN--t
Admin
Admin


Numri i postimeve : 859
Age : 28
Vendodhja : Dollogozhdė
Registration date : 02/12/2006

MesazhTitulli: Dollogozhdaret ne ShBA   Thu Apr 26, 2007 6:23 pm

1.Aki Kurtishi me familje
2.Atmi Kurtishi me vellezerit dhe me familjet
3.Agush Kurtishi me familje
4.Abib Kurtishi me familje
5.Minir Zhaku me familje
6.Urim Zhaku me familje
7.Kujtim Zhaku me vellezerit dhe familje
8.Suat Zhaku me familje
9.Qerem Zhaku me familje
10.Avni Zhaku me familje
11.Kujtim Asani me familje
12.Kaim Asani
13.Isa Isa me familje
14.Rifat Aliu me vellezerit dhe familje
15.Perviz Dauti me vellezerit me familje
16.BashkimAmeti me familje
17.Resmi Ameti me famillje
18.Sait Saiti
19.Besnik Kurtishi me familje
20.Shpejtim Hidri me familje
21.Ramazan Veliu me vellezerit
22.Avdulla Kica me familje
23.Murteza Kica me familje
24.Petrit Bakiu me familje
25.Rruzhdi Ziba
26.Asan Asani pensionist
27.Zenel Hidri pensionist
28.Edip Miftari me familje
29.Rini Zhaku me familje
30.Feta Coma me familje
31.Amdi Coma me familje
32.Xhemal Dani me vellezerit dhe familje
33.Mensur Bilali
34.Shabedin Dauti me vellezerit dhe familje
35.Izmir Mazari me familje
36.Bejadin Kazaferi me familje

Informacion i marrur nga libri " Dollogozhda nje bote ne vete" me autor Mustafa Useini
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dollogozhda.eu
 
Dollogozhdaret ne ShBA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime :: Emigracioni-
Kėrce tek: